Əyləncə Və Xəbərlər

Körpə geri qayıtdı! İnstaqramda Ən Yaxşı 43 Məşhur Popo

ünlü buts,

İnstagram-dakı ən yaxşı məşhur butsları idarə etmək bir xəyal tapşırığıdır və biz şübhəsiz şikayət etmirik - amma çətinləşdirən şey təmizdir kəmiyyət of keyfiyyət celeb belfies (AKA butt selfies) ilk 50-ni axtarmaq üçün süzmək. Özlərini və hər kəsi üstələmək üçün gündən-günə ən yaxşı kötüklərini qabağa qoyan bir çox məşhur qadın (və bir neçə kişi) var. Bizsənətkarlıqlarına sadiq olduqlarına hörmət edin.



Hakim hökmranın hərtərəfli çeşidini daxil etməyə çalışdıq eşşək ty (olmalı idi) və səhnədəki Yeni Booties. Əlbətdə ki, böyük popoları olan məşhurların bu sıralama sistemi subyektivdir, amma bunu çox ciddiyə aldığımızı bilməyinizi istəyirik. Söyləməyə ehtiyac yoxdur, bir çox KarJennerlər siyahını esasen sənət formasını icad etdikləri üçün hazırladılar - ilk dəfə görüşə biləcəyiniz bəzi arxa tərəflər də.



43. Alexis Ren

Alexis Ren (@alexisren) tərəfindən paylaşılan bir yazı 14 oktyabr 2017-ci il tarixində, saat 11: 10-da PDT

Instagram @alexisren

Balaca qırmızı Corvette.




İLGİLİ: Daha böyük düyünlü qadınlar daha ağıllı və sağlamdır, deyir


42. Gisele

Gisele Bündchen (@gisele) tərəfindən paylaşılan bir yazı 1 May 2017-ci il tarixində 15: 06-da PDT

Instagram @gisele



Bir toxunuşu necə vurmaq olar, donuz dərisi lazım deyil.

41. Samantha Hoopes

Samantha Hoopes (@samanthahoopes) tərəfindən paylaşılan bir yazı 16 fevral 2018-ci il tarixində, səhər saat 8: 29-da



Instagram @samanthahoopes

Sizi Carl's Jr. Thickburger satan şirəli yumru.

40. Janet Mock

Janet Mock (@janetmock) tərəfindən paylaşılan bir yazı 10 sentyabr 2017-ci il tarixində, 20: 48-də PDT



Instagram @janetmock

İkonik olmasının bir çox səbəblərindən biridir.

39. Şey Mitçel

Shay Mitchell (@shaymitchell) tərəfindən paylaşılan bir yazı 26 oktyabr 2017-ci il tarixində, saat 7: 43-də PDT

Instagram @shaymitchell

İkiqat problem.

38. Koko

Coco (@coco) tərəfindən paylaşılan bir yazı 9 fevral 2018-ci il tarixində, səhər saat 8: 14-də

Instagram @coco

Ice-T-yə qapılan qadın.

37. Jessica Strother

Jessica Strother (@jessicaannstrother) tərəfindən paylaşılan bir yazı 8 aprel 2018-ci il, saat 16: 44-də PDT

Instagram @jessicaannstrother

Aşağıda!

36. Justin Bieber

Justin Bieber (@justinbieber) tərəfindən paylaşılan bir yazı 23 iyul 2017-ci il tarixində, saat 17: 51-də PDT

Instagram @ justinbieber

Insta-dakı əksər uşaqlardan fərqli olaraq Biebs bir dəri göstərməkdən qorxmur .

35. Olivia Culpo

Olivia Culpo (@oliviaculpo) tərəfindən paylaşılan bir yazı 18 yanvar 2018-ci il tarixində, saat 19.47-də

Instagram @oliviaculpo

Universal müraciəti var.

34. Kendall Jenner

Kendall (@kendalljenner) tərəfindən paylaşılan bir yazı 18 oktyabr 2017-ci il, saat 14: 50-də PDT

Instagram @kendalljenner

Siyahıda ilk KarJenner isti gəlir!

33. Kate Hudson

Kate Hudson (@katehudson) tərəfindən paylaşılan bir yazı 26 May 2017-ci il tarixində, saat 19: 58-də PDT

Instagram @katehudson

İdman fəxr edir.

32. Jasmyn Wilkins

JASMYN WILKINS (@jasmynwilkins) tərəfindən paylaşılan bir yazı 7 yanvar 2017-ci il tarixində 15.30 PST

Instagram @jasmynwilkins

Şiddətli bir şəkildə xidmət edir.

31. Lady Gaga

Lady Gaga (@ladygaga) tərəfindən paylaşılan bir yazı 5 yanvar 2018-ci il tarixində 15: 24-də PST

Instagram @ladygaga

O, bu şəkildə anadan olub.

30. Adriana Lima

Adriana Lima (@adrianalima) tərəfindən paylaşılan bir yazı 5 noyabr 2017-ci il tarixində, saat 7: 56-da

Instagram @adrianalima

Dram gətirir.


İLGİLİ: DÜŞÜNÜZÜN ŞƏKİLİNİN NƏDƏ SAĞLAMLIĞINIZ ÜZRƏ NƏ DƏYƏNƏCƏYİNİ ÖYRƏNİN


29. Becky G.

Becky G (@iambeckyg) tərəfindən paylaşılan bir yazı 21 yanvar 2018-ci il tarixində, saat 12: 14-də PST

Instagram @iambeckyg

Hansı dildə oxumasından asılı olmayaraq, hamı qəniməti yaxşı bilir.

28. Joan Smalls

Joan Smalls (@joansmalls) tərəfindən paylaşılan bir yazı 18.02.2018-ci il tarixində 15: 04-də PST

Instagram @joansmalls

Mələyin arxası.

27. Khloé Kardashian

Khloé (khloekardashian) tərəfindən paylaşılan bir yazı 12 Mart 2018-ci il tarixində saat 16: 39-da PDT

Instagram @khloekardashian

Etkileyici ikiqat zərbə.

26. Melissa Molinaro

M E L I S S A M O L I N A RO (@melissamolinaro) tərəfindən paylaşılan bir yazı 10 aprel 2018-ci il tarixində, saat 17: 44-də PDT

Instagram @melissamolinaro

Aktrisa, müğənni və Power Booty məşqinin yaradıcısı 'qramda A + performansını təqdim edir.

25. Gigi Hadid

Gigi Hadid (@gigihadid) tərəfindən paylaşılan bir yazı 18.04.2018-ci il tarixində, saat 19: 55-də PDT

Instagram @gigihadid

O, bu parad üçün baraban mayorudur.

24. Olivia Munn

Olivia Munn (@oliviamunn) tərəfindən paylaşılan bir yazı 5 yanvar 2018-ci il tarixində, saat 20.41-də

Instagram @oliviamunn

Albalı üstünə qoyur alt.

23. Adam Rippon

Adam Rippon (@adaripp) tərəfindən paylaşılan bir yazı 10 aprel 2018-ci il tarixində, səhər 8: 14-də PDT

Instagram @adaripp

O fiqurlu konkisürmədə evə bürünc götürmüş ola bilər , lakin yenə də qızıl metal gluteus maximusa sahibdir.

22. Rita Ora

RITA ORA (@ritaora) tərəfindən paylaşılan bir yazı 13 aprel 2018-ci il tarixində, saat 19: 52-də PDT

pəhriz yolçusu

Instagram @ritaora

Bir söz: Kitablar.

21. Elle Macpherson

Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) tərəfindən paylaşılan bir yazı 11 yanvar 2018-ci il tarixində, saat 5: 51-də

Instagram @ellemacphersonofficial

54 yaşındadır!

20. Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) tərəfindən paylaşılan bir yazı 13 aprel 2018-ci il tarixində, saat 17: 12-də PDT

Instagram @alessandraambrosio

Rəsmi: çörəklər yay üçün çöldə.

19. Jasmine Tookes

Jasmine Tookes (@jastookes) tərəfindən paylaşılan bir yazı 20 yanvar 2018-ci il tarixində, saat 18: 56-da

Instagram @iastookes

#viewz

18. Kylie Jenner

Kylie (@kyliejenner) tərəfindən paylaşılan bir yazı 12 aprel 2018-ci il tarixində, saat 17: 22-də PDT

Instagram @kyliejenner

Daimi bir ana deyil, sərin bir ana.

17. Chrissy Teigen

Chrissy teigen (@chrissyteigen) tərəfindən paylaşılan bir yazı 19 oktyabr 2017-ci il tarixində 13:57 PDT

Instagram @chrissyteigan

Ailənin əsl əfsanəsi.

16. Kate Upton

Kate Upton (@kateupton) tərəfindən paylaşılan bir yazı 14 fevral 2018-ci il tarixində saat 13: 05-də PST

Instagram @kateupton

Sadəcə təəccüblü.